Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kamrafibrilláció stabilizálódh...

Kamrafibrilláció stabilizálódhat spontán?

Figyelt kérdés
2015. jún. 13. 20:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk olyan 5-10 másodperc alatt. Mert olyan mintha lett volna ilyenem. 80-as ritmusból kb 240-es egy pillanat alatt, belülről afféle remegést éreztem nem gyors erős csapásokat.
2015. jún. 13. 20:03
 2/4 anonim ***** válasza:

A kamrafibrilláció általában pár percen belül a beteg halálához vezet, ha nem kezdenek újraélesztést...


Statisztikai alapon neked supraventricularis paroxysmalis tachycardiád lehet inkább, de ezt csak EKG-val (szükség esetén 24 órás, viselhető készülékkel) lehet kideríteni.

2015. jún. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. jún. 14. 01:22
 4/4 A kérdező kommentje:

Volt rajtam már (többször is) holter, volt készülék ami nem működött, amelyik működött, az kamrai extraszívveréseket tudott csak felvenni, illetve néhány supraventicular extrát.


A kamrai extrákat nagyon érzem, az után szokott jönni a remegés szerű állapot. Ezt még nem sikerült felvenni.

Nos.

Én nem vagyok orvos, de engem elektrofiziológiára akartak küldeni a panaszaimmal, egy másik orvos korábban pont, hogy tiltott ettől ez elbizonytalanított, ezért úgy állok hozzá, hogy amíg ECG-n nem sikerült felvenniük, ne akarjanak kezelésbe venni.


Pont most voltam fent ügyeleten, és az orvos nyugtató injekciót akart adni hiába mondtam neki, hogy egyáltalán nem vagyok ideges, maximum mérges rá amiért így lekezel.

2015. jún. 14. 01:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!