Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miert erzem rosszul magam?

Miert erzem rosszul magam?

Figyelt kérdés
Kicsi voltam elofordult tobbszor is hogy felkeltem az ejszaka kozepen es rosszul voltam, olyan mint az epilepszia de megsem az volt mert voltam sok kivizsgalason. Sose mutatott semmit pedig tobbszor volt ilyen. Nos en ezt egy ido utan kinottem es csokkent az elofordulasok szama. Ma olyan erzesem van mintha visszajott volna.felkeltem es durr ilyenkor elkezd zavarni minden es rosszul erzem magam. Ha egyszerre tobb minden van a latoszogembe az is zavar es rlossz. Ilyenkor az a megnyugtato ha becsukom a szemem es csak egy feher ures teret latok peldaul. Voltam kint a friss levegon ittam egy jo nagy pohar vizet ew semmi. Akkor lennne a legrosszabb ha mondjuk kupia szobam lenne akkor fhu... De ha ranezek a geepre es bevan kapcsolva vagy telefonozok akkor meg semmi bajom. Ha becsukom a szemem es minel tobb mindent erzek annal rosszabb....ez mi lehet?
2016. jún. 12. 02:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!