Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha reggel felkelek miért...

Ha reggel felkelek miért érzem a szívverésem és vagyok fél óráig "rosszul"?

Figyelt kérdés
2016. márc. 6. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha úgy érted, hogy nagyon erősen dobog a szíved és nehezen lélegzel, az nálam arra utal, hogy nem aludtam ki magam s amúgyis túlságosan későn feküdtem le. Ekkor sincs mindig ez, de előfordul. De akkor egész nap nem lennék jó modell a frissesség szobrának, finoman fogalmazva.


Persze sok más ok is lehet, ez csak egy tipp.

2016. márc. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez meglehet. Suliba ha keltem úgy volt, hogy kb 4 órát aludtam és azért lehetett. Most meg reggel 9fele feküdtem le és délután 4-kor keltem. Ebben lehet valami.
2016. márc. 6. 23:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy lehet,hogy alacsony a vérnyomàsod felkeléskor és a szived próbálja felpörgetni a vérkeringésed. Legalább is nálam így szokott lenni.:)
2016. márc. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Nereida3 ***** válasza:
Nálam is volt ilyen, főle, amikor alacsony reggel a vérnyomásom, és igen, a szív így kompenzál. De a kimerültsgé miatt is simán lehet. Próbálj meg többet pihenni!
2016. márc. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 SzLaciZ válasza:

Leginkább alacsony vérnyomás.


Próbálj meg ne egyből kiugrani az ágyból hanem végezz néhány légző gyakorlatot s lassan kelj ki az ágyból (felülsz vársz egy kicsit, majd lassan felállsz)


Ezután végezz néhány nyújtó gyakorlatot és igyál egy pohár vizet (segít beindítani a motort :D ), kb. így kell kezdeni a napot :)


Plusz mérd le azt, hogy mennyi az elég alvás számodra. Van aki 5 óra után kipihentnek érzi magát míg másnak kell a 8 óra.

2016. márc. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy suliba 4 óra alvással jártam, ezért fájt mindenem, mostanában meg annyit alszok, amennyi jólesik és ez ilyen 13-15 óra...
2016. márc. 13. 21:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!