Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 15 eves vagyok, fiatal korba...

15 eves vagyok, fiatal korba lehet szivbetegseg ha nem vele szulettem? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Fiatal korba lehet szivbetegseg? Ha nem vele szulettem,nem cigizek nem iszok alkoholt stb...olyan nincs igaz,hogy csak ugy magatol legyen szivebetgseg? Azert kerdem,mert mar eleg reg ota ugy kb 3 eve mar,hogy erzek olyanokat,hogy nem tudom most a szivemtol vagy mastol,sportkozbe(foci) is es nyugalomba is hogy mintha a szivem neg akarna allni 1-2 percre vagy ugy mintha a mellkasom egy 1-2 percre osszeszorult volna de van amikor 2-3 hetig nem is erzem voltam vele a doktornal csinaltak ketszer is ekgt simatjo volt,verkepet is ami jo volt,vernyomas is mindig jo kerdeztem miert erzek ilyeneket mindig azt mondta termeszetes ez fiatal korba nincs semmi baja a szivemnek a szuleim is azt mondtak ne foglalkozzak ilyesmivel,mert panik beteg leszek de amikor erzem ezt a leirhatatlan erzest akkor nagyon megijeszt es olyan mintha a szivem allna meg,felek,mert sok olyant lattam,hogy hirtelen focizas kozbe meg allt a szivuk,miert erzem ezt a furcsa erzesz?

2016. máj. 7. 18:46
 1/3 A kérdező kommentje:
Erzest*
2016. máj. 7. 18:46
 2/3 A kérdező kommentje:
Amikor erzem ezt az erzest olyankor akaratom ellenere levegohoz kapok vagy kohintek
2016. máj. 7. 18:48
 3/3 A kérdező kommentje:
Amugy olyant erzek amikor lefekszek es a mellkasomra fekszem es nyomom na olyant szoktam erezni
2016. máj. 8. 02:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!