Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fiatal gyerek vagyok 15 eves...

Fiatal gyerek vagyok 15 eves fiu, extrasystole lehet vagy mas? Tobbi lent

Figyelt kérdés
15 eves vagyok,regebb gyakrabban volt olyan,hogy mintha hirtelen a szivem megallna 1-2 masodpercre vagy nem tudom hogy,hogy lehet megfogalmazni furcsa erzes es olyankor kell kohintsek vagy valami de nagyon megijedek,hogy meg all hirtelen a szivem(remelem nem lehetseges) leginkabb sport kozbe jon elo ha faradt vagyok vagy valami de erosen ijeszto,voltam ketszer sima ekgt csinaltatni azt mondtak nincs semmi baj,csinaltak verkepet az is rendbe volt,szerintetek ez extrasystole vagy valami mas? Van amikor nem erzem egy hetig es van amikor mindennap erzem de nagyon meg remiszt olyan mintha a szivem akarna megallni s hirtelen kohintek,remelem nem szivritmuszavar,mert szerintem azt ket ekg-bol kimutatta volna,amugy a doktorok mind azt mondjak semmi bajom, ma is igaz hajnali 5kor aludtam el de mentem focizni reggel s ott is elo jott nagyon megijedtem le is ultem es ittan vizet,szerintetek baj van?

2016. máj. 2. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Az EKG nem is fogja kimutatni, csak ha ott épp akkor van extraszisztoléd. Ultrahangon látni, ha nem zár rendesen valamelyik billentyű.
2016. máj. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De van amikor nem is jelentkezik,azt mondta a doktor ide nem kell tobb vizsgalat nincs senmi bajom
2016. máj. 2. 15:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem mindig okoz tüneteket. De én többet nem írok, múltkor még 14 voltál, kösz a lepontozást.
2016. máj. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most toltottem a 15ot:)))) de mindegy
2016. máj. 2. 16:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!