Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
nagyon rossz a közérzetem, olykor erősen elfog a depresszió is, már nem egy hete hanem lassan 4-5 hónapja, hihetetlen gyorsan kimerülök, nem vagyok túlsúlyos, nem vagyok rossz fizika állapotban, de testnevelés órán hogy egy példát említsek, 80*200 méter helyett(ez az átlag) én csak 40et bírok futni (jóval átlagon aluli, így a nagyon rossz fizikai állapotban lévők teljesítenek). Étvágyam van, de naponta többször jön rám émelygés, fejfájás, hasfájás, emésztésem pedig mint a hullámvasút, egyik héten megy a hasam, másik héten székrekedésem van. Folyamatosan szedem össze a vírusokat, baktériumokat, 3 hetente beteg vagyok. Voltunk vérvételen, semmi probléma nem volt. Ez az egész amúgy változó, néha pár hétre jobban érzem magam aztán megint visszaesek. Akiket kérdeztem azt mondták lelki oka lehet, de az életemben semmi olyan nincs ami kiválthatná ezt, van párom, szeretjük egymást, vannak barátaim, szüleimmel jó a kapcsolatom, az iskola nem stresszel, járok bulizni, nem viszem túlzásba, 8 órát alszok, pihenni is pihenek. Fogalmam sincs róla mi váltja ki ezt belőlem.
2016. febr. 15. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Feltölthetnéd ide a labor eredményedet,persze név,cím,taj letakarásával,mert már a referencia értékeket is másképp tanítják az egyetemeken,meghamisítják.

A depresszióra nagyon jó hatást lehet elérni jó minőségű omega3-al.(lenmag olaj nem jó)

Ha a laborod mégis jó,akkor lehet,pl.rejtett gluténérzékenység,de persze sok más oka is.Kérj góckutatást.

2016. febr. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogy láttam 2 alternatíva jutott eszembe kapásból.Lelki eredetű probléma az eddig életed bármelyik napján érhetett,szóval nem tudod kizárni.Ha fizikális tüneteket kezelünk, nekem az étkezési szokásod változtatása tűnne jó megoldásnak.Talán nem túl változatos,szemét kaja (McDonald's,Burger King,stb.),rendszertelen étkezés mind mérték és időrend szerint.Ha az első,akkor végig kell meditálni.Ha utóbbi,akkor meg igyekezz mert a hasnyálmirigyed egyszer csak becsődöl.
2016. febr. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Nagilum ***** válasza:
egy pajzsmirigy szűrést ajánlok, tesómnak is ez volt... szorulásod nincs? nem száraz a bőröd?
2016. febr. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Imàdkozz istenhez hogz nem petefèszekràk
2016. febr. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!