Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alvási problémáim mitől vannak?

Alvási problémáim mitől vannak?

Figyelt kérdés

Nehezen tudok elaludni,mert állandóan jár valamin az agyam.Próbálok másra gondolni vagy egyáltalán semmire sem,de nem használ.Vagy nem tudok órákig elaludni és nagy nehezen sikerül vagy pedig elalszom viszonylag hamarabb de éjszaka mindig felkelek és már mosdóba is kell mennem ilyenkor.(egyébként többször felébredek este).Tudnátok tanácsokat adni,hogy mitől lehet vagy mit tudnék tenni?Orvos semmit nem tudott mondani.Köszönöm.

16\L



2016. jan. 1. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen problémám van. Sokat agyalunk, ez a baj. Kösd le magad napközben minél jobban. Tanácsokat tudok adni, amik nekem beváltak: tanulj meg relaxálni, meditálni, youtubeon vannak ilyen videók, ezeket hallgasd mikor lefekszel az ágyba. Segít megnyugodni az elmédnek és ellazulni, ezáltal könnyebben elaludni. Gyógynövényes dolgok is vannak, amik nyugtatnak, segítik az elalvást, ilyen a citromfű tea, rossmannban vagy patikában lehet kapni pár száz ft én minden este iszom. Illetve a levendula illóolaj segített nekem a legtöbbet. De mostmár kész kiszerelésem van, karácsonyra kaptam levendula tusfürdőt, szappant, dezodort és illóolajom is van. :) Az olajból a kézfejemre szoktam 1-2 cseppet tenni és ahogy belélegzem, megnyugtat és segít kikapcsolni. Én is mosdóba járkálós vagyok, egy éjjel felkelek 2-szer is néha wc-zni.. nálam abból adódik, hogy nagyon sokat iszok. Mindig is egy kacsa voltam. :D Lefekvés előtt próbálj kevesebbet inni. Max. egy pohár víz. Próbáld ki ezeket, valamelyik biztosan használ. Írj majd. :)

17/L

2016. jan. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm:) a teát kipróbálom mimden képpen,azt mikor javasolt inni?Egyebkent próbáltam a relaxációs videókat\zenéket,de sajnos nem segített:(
2016. jan. 2. 08:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha stresszes vagy amúgy is, akkor ihatod reggel-este. Ha csak az alvással van baj, akkor lefekvés előtt idd. :) Ha nem használna, akkor levendula olaj. Az 100% h segít. :)
2016. jan. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) az a baj ha előtte iszom biztos ki kell mennem párszor a mosdóba:D
2016. jan. 2. 15:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!