Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alvási problémáim vannak,...

Alvási problémáim vannak, segítségre van szükségem? (lent infó)

Figyelt kérdés
arról lenne szó hogy durván 13 éves korosztályba tartozok, de mégis egy ilyen problémám van. A lényeg hogy mikor lefekszem és mindenki elalszik körülöttem, akkor elkezdek pánikolni, nem tudok elaludni vagy nehezen megy az alvás... Mindig másra koncentrálok és nem tudom mihez kezdjek. Mi okozhatja ezt? Valami Idegi probléma? Vagy valami félelem amiről nem tudok, vagy valami ehhez hasonló? Kérlek segítsetek!

2012. máj. 21. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt írod mindenki" elalszik körülöttem"... Intézetben élsz?

vagy egy szobában több testvéreddel alszol együtt?


A nyugtalanságod gyökerét nagyban meghatározza az hogy hol élsz kikkel élsz, miképp éltél eddig.

A másik a te korodban kezdődik, változó idő közökben, nálad úgy látszik esti időszakban a hormonok felélénkülése. ez is okozhat nyugtalanságot- nehéz elalvást.


Tanuld meg szeretni önmagad- testedet és lelkedet. Tanuld meg hogy nem gondolsz másra csak erre a két dologra és képzeld el gondolatban a tenyeredet, és azzal simogasd végig a fejed búbjától le a lábad végéig- majd vissza. Ha nagyon nyugtalan vagy akkor először a fejedet simogasd körbe-körbe lassan, közvetlenül a koponya csont felett majd alatt. Majd pedig tedd a tenyeredet a valódi tenyeredet a homlokodra és sugározz be és szépen elalszol meglásd.


De mondom fontos a minden napi életed-- jól vagy nem jó az életed közérzete ott ahol élsz mi az ami zavar, nyugtalanít, mert ha az áll fent akkor vagy ki kell írnod, vagy gyermek pszichológushoz kell menned és kibeszélgetni

2012. máj. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi a lelked és hol van? keress rá egyenként!!;

19. f. A két csodálatos lelkünk.

69.f.Gyógyulni a Lelkünk segítségével.

2012. máj. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem sok fiatal küzd ilyen problémával. én is féltem amikor körülöttem már mindenki aludt.

Lefekvés előtt igyál egy csésze mézes tejet, vagy citromfű teát.

Gondolj valami neked szépre, álmodozz róla és hamar el fogsz aludni.

2012. máj. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!