Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tudtok jo modszert arra, h...

Tudtok jo modszert arra, h legyozzem a felelmet iskolai feleles kozben?

Figyelt kérdés
Probalok nem izgulni, de valahogy ez belulrol jon. Altalaban mindent meg is szoktam tanulni. Azota miota egyszer elajultam, mindig felek,h megint rosszul leszek.(egyebkent sztem nem csak a stressz miatt ajultam el, pl. Akkor csak nagyon minimalisan izgultam. Alacsony vernyomasom van, valoszinulwg ez is kozre jatszott.)

2015. okt. 14. 15:31
 1/3 anonim válasza:
Extrém sportolj.
2015. okt. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. készülj fel mindig alaposan, akkor kevésbé fogsz izgulni

2. nem írod, hogy pontosan mitől félsz? az zavar, hogy a többiek néznek? ilyenkor segíthet, ha arra gondolsz amúgy ők is szoktak izgulni...vagy olyan helyzetben képzeled el őket, ami kínos nekik...(pl. hogy túrják az orrukat :-D, fantáziádra bízom)...ez talán segíthet...

2015. nov. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egyáltalán ne gondolj a felelésre scak magyarázd mintha éppen otthon tanulnád. Én így felelek. Amúgy pontsan mitől félsz?(néznek a többiek|rosszul tudod|a tanár arckifejezései)
2016. febr. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!