Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valaki beszélne velem a...

Valaki beszélne velem a vagdosásrol?

Figyelt kérdés

Már honapok ota nem vágtam meg magam attol független hogy közbe akartam, viszont ez a vágyam egyre fokozodik.. látni akarom a vérem, hiányzik a látványa.

Most ennek a lelki okai nem számitanak csak beszélni szeretnék veletek (válaszolokkal) mert nem akarok ujbol megtörni



2015. okt. 3. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:

hívd fel az ingyenes lelkisegély szolgálatot - nekem már sokszor segítettek:-)

06 80 505 505 (azt hiszem, csak vezetékesről hívható, de lehet, hogy mobilról is...)

2015. okt. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nem tudom hogy megptobáljam e..
2015. okt. 3. 21:18
 3/7 anonim ***** válasza:
33%

Nem olvastam el a leírást csak a kérdésed címét! Csak a bolond vagdossa magát mert azon kívül hogy fájdalmas (nem tudom mondjuk mert nem vagdosom magam mint egy elmebeteg őrült) még ronda hegeket is hagy a bőrön. A tested szépsége se számít neked úgy látszik.


A másik meg az hogy úgy érzem ez a vagdosás mostanság már divat kezd lenni. Elég szomorú hogy ilyen káros "hobbit" találtak ki egyesek :/

2015. okt. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az ilyen véleményt onkább tartsd meg magadnak
2015. okt. 6. 18:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha gondolod írj nekem privátot (lehet már későn írok; bocsánat) és beszélhetünk. Én még vágom magam, de remélem tudok segíteni:(

14/f

2015. okt. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi a búbánatért nem hívjátok fel a lelkisegély-szolgálatot?

Ingyenes és egy vadidegen embernek elmondhatjátok, mi fáj, mi bánt. És higgyétek el, hogy tudnak segíteni. Nekem már sokszor segítettek. Azt sem értem, mit kell ezen merni?

Oda kell menni egy utcai telefonfülkéhez és felhívni - ennyi.

Vagy saját telefonról.

2015. okt. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na, már megint lemaradt a link - lehet válogatni is:


[link]

2015. okt. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!