Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Belehalok a szakításba?

Belehalok a szakításba?

Figyelt kérdés

3 hete hagyott el a vőlegényem. Lelkileg jobban vagyok, viszont a testem tiltakozik az élet ellen.


Naponta egyszer tudok enni, de különben 10-15 alkalommal van hasmenésem naponta. A 3 hét alatt lefogytam 42 kilóra, 18 kiló lement :(


2015. júl. 25. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztos a szakítás miatt van? A hasmenésnek más oka is lehet, jobb lenne elmenned orvoshoz! Tudom, hogy rettenetesen fáj és kikészít, de lehet, hogy a hasmenésnek mégis más oka van. Az a napi 1 evés mit tartalmaz?

Ha szeretnél, és úgy érzed segítene, nekem leírhatod a szakítás részleteit, hogy miért hagyott el, mióta voltatok együtt, mióta jártatok jegyben stb.

2015. júl. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
52%
Jajj Istenem, szegénykém! elhiszem, hogy nehéz,de ne emészd magad ennyire. tudom könnyű oldalról beszélni,de hidd el vertek már át engem is borzasztó csúnyán és igen fájt,de rettentően. De tovább kell lépned,az megoldás, hogy magadat kínozod,és gondolj bele talán jobb ha most mentetek széjjel,mint több év házasság után,amikor talán már gyerek is van. Tudom, hogy nehéz,de gondolj bele, hogy ha szétmentetek annak oka van. Nem tudom miért történt,de abban biztos vagyok,hogy jobb így. Vedd körül magad a barátaiddal,családoddal,próbálj minél kevesebbet rágondolni és nemsokára jönni fog az,aki ténylég megérdemel és igazán boldoggá tud tenni :))) Hidd el saját tapasztalat:)
2015. júl. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Engem is három hete hagytak el, azóta káosz az életem, a lelkem, apatikus vagyok, de eszek. Nem sokat, sőt... viszont a csokit, tortát kétpfára zabálom, az legalább bennem marad - mert más nem, szinte minden azonnal jön ki. :(


Egyél csokit, édeset, az segít, én is csak ezért élek...

2015. júl. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs az a mélység amiből nem lehet felemelkedni (tapasztalat).

Tudok tanácsot mondani, ha érdeke pm-t írj és ott válaszolok.

2015. aug. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!