Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek a szakításba...

Szerintetek a szakításba kezdek bele "örülni"?

Figyelt kérdés
Az első barátnőm volt de még mindig vissza akarom szerezni de már kezdek egy kicsit bele fáradni a szakítás óta nem bírok normálisan aludni amiket eddig szeretem csinálni már azokat sem szeretem mert valamiért a lányra emlékeztetnek pl egy két számítógépes játéknál is ő jut eszembe mert az adott játékot akkor szereztem mikor együtt voltunk szerintem fel kéne keresnem lehet egy pszichológust de valamiért irtózom ettől d közben úgy érzem hogy kezd az egészségemre menni mert keveset alszom és a kávé tart ébren és mindig félek hogy ha felhívom a lányt hogy mi van most,akkor félek hogy feljelent mert zaklatom.Van valami tanácsotok hogyan tudnám elfelejteni?
2014. júl. 24. 09:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Ehhez sajnos idő kell és fájdalommal jár, nem tudod megúszni. Egy gyászmunka folyik benned, de ne félj, nem őrülsz meg és túl fogod élni.
2014. júl. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!