Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mikor szoktatok zuhanyozni?

Mikor szoktatok zuhanyozni?

Figyelt kérdés
Az a nagy dilemmám, hogy nem szeretek korán kelni,és még jobban utálok reggel zuhanyozni. De tini vagyok,és az 5. óra után már szoktam izzadni. :( jó,használok dezodort meg miegymást,de valahogy sosem szeretem rávenni magam, hogy reggel is frödjek. Ti hogy vagytok ezzel? Rá lehet szokni a reggeli fürdéshez? [amúgy semmi bajom se lenne vele, ha nem lenne első óránk]
2010. febr. 26. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
én mindig reggel szoktam tusolni... pár hét után meg lehet szokni. szerintem sokkal jobb mint este, mert felfrissít:D
2010. febr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

reggel korán (5 óra)

és este ebben a pillanatban tusoltam le :)

2010. febr. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és ha reggel fogom csinálni,akkor este nem is kell? (vagy beszéljünk őszintén: az ágy meg a takaró nem veszi át az izzadságot?) vagy ez nálatok nem szokott előfordulni? Köszi a választ :)
2010. febr. 26. 21:02
 4/9 anonim válasza:
miért reggel? este nem szoktál? meg most ha reggel megfürdesz attól még 5. óra után ugyanúgy izzadsz
2010. febr. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért este fürgyé le, tisztán feküdj le, úgy bújj az asszonhoz.
2010. febr. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én nagy általánosságban este, de amikor megvan, akkor persze reggel is. meg nyáron amikor meleg van, akkor is reggel-este
2010. febr. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszotokat! Hát kipróbálom majd jövő héten,aztán lehet, hogy not my cup of tea lesz :)
2010. febr. 26. 22:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez teljes mértékben az ember egyéni igényeitől függ, ki hogy szokta és az emberek többségénél változó. Én pl. van, hogy nyáron naponta háromszor is letusolok. Meg nyilván, ha megy valahová az ember, előtte is. Meg randi előtt se árt. Ha te úgy érzed, hogy reggel is igényled a tusolást, akkor kelj fel kicsit korábban és próbáld ki. De attól még természetesen este is nyilván letusolsz, hiszen egész nap azért csak leizzadsz...
2010. febr. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálam természetesen jött, hogy áttértem a reggeli zuhanyozásra, mikor már nem a szüleim diktálták. Este lusta voltam, nem volt kedvem felébredni a zuhanytól, reggel meg pont jól jött az a kis frissülés.
2010. febr. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!