Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » MInden nap szoktál zuhanyozni,...

MInden nap szoktál zuhanyozni, fürdeni a héten?

Figyelt kérdés
2009. szept. 28. 08:01
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem illik. Nem vagyunk mi angolok...
2009. szept. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Persze. Ez az alap.
2009. szept. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Persze, reggel és este is zuhanyozunk. De pl. a kisfiamnak az ekcémája miatt az orvos javasolta, hogy ne érje minden nap tetőtől talpig víz, csak 2-3 naponta (akkor is csak patikai mosakodókrémmel). Persze a popsi, láb, fül és fogmosás neki is kötelező napi program.
2009. szept. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen. Reggel egy gyors zuhany, hogy elinduljon a nap, este is zuhany, hétvégén meg, amikor van időm, elterülök a kádban.
2009. szept. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
én fürödni, utána meg zuhanyozni szoktam mindennap. egyszer. ha melegvan nagyon akkor 2szer, de abból az egyik csak zuhany
2009. szept. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Néha kimarad 1 nap, ha nem érzem magam koszosnak. Én nem tartom ezt gáznak.
2009. szept. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
minden másnap, van amikor bedepizek s csak d.lök egész hétvégén ... de azért jó érzés tisztának lenni,és egésséges is!
2009. okt. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Igen.
2009. okt. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
24%

Ez egy középkori kérdés?! :-)

A napi tisztálkodás nem koszosságérzet kérdése, hanem elemi higiéniai szükséglet. Nyáron, vagy olyan helyzetben, ha megizzad valaki pl. edzés vagy fizikai munka naponta akár többször is, de naponta egyszer mindenképpen kell.

Még a sivatagban vagy a dzsungelben sem álltam másképp a dologhoz. Nem parfümériáról szól a történet, hanem a tisztaságról.

2009. okt. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!