Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez lehet allergia vagy inkább...

Ez lehet allergia vagy inkább megfázás nátha?

Figyelt kérdés

Kb 2-3 napja kezdődött, egy nagyon picit úgy rémlik, hogy felkeléskor a torkom is fájt, de azóta semmi, nem fáj.

Viszont az orrom először el volt dugulva levegőt alig kaptam, utána pedig folyik mint a franc. Tüsszögtem is nagyon sokat. Most ma már tüsszenteni sem bírtam rendesen, az orromban jött a tüsszentés érzés, de nem sikerült. Nagyon rossz volt, olyan irritáló érzés belül, amibe bele is könnyezek.


Emellett alapból is könnyezek egész nap, van, hogy alig látok.


Vajon ez most nátha vagy allergia? Sose voltam semmire allergiás, hogy ilyen reakcióim legyenek. 24 éves vagyok.


2010. febr. 26. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nátha.Most nincs semmi amire ennyire hevesen reagálna a szervezeted.Én is allergiás vagyok fűre,porra,penészre stb,de most nem kell szednem semmit.
2010. febr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem megfázás. Nekem is ugyanez a bajom napok óta. Mondjuk nekem rosszabbodott, de ez most nem számít. Jobbulást!
2010. febr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!


hát remélem ,h tleg nátha, de mondjuk így is gáz, főleg, hogy programozó vagyok, napi 24 órából minimum 12-14-et a monitor előtt töltök, gáz, hogy nem bírom a szememmel most, meg az orrfolyás irritáció. meglássuk.



neked is jobbulást utolsó!

2010. febr. 26. 21:29
 4/4 A kérdező kommentje:
na reggelre megfájdult a torkom. szal megfázás.
2010. febr. 27. 12:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!