Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért fázik folyton a lábam? L/20

Miért fázik folyton a lábam? L/20

Figyelt kérdés
Az utóbbi 2-3 évben szinte folyton fázik a talpam és a lábujjaim, most is két zokni meg mamusz van rajtam és így is fázik. Néha már sírni tudnék olyan rossz. Voltam háziorvosnál aki megvizsgált és érszűkületet meg keringési zavart kizárta. Majd vérvételre küldött, de az sem mutatott ki semmi gondot. Akkor mégis mitől lehet??

2015. máj. 29. 07:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mégis keringési zavar lesz. A testmozgás és a bőséges folyadékfogyasztás szokta orvosolni az ilyen dolgokat, legalábbis bizonyos mértékig.
2015. máj. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pedig ez tipikus keringési zavar tünet. Azt mondjuk nem tudom, hogy ezt egy háziorvos hogy tudja egyértelműen kizárni.
2015. máj. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Mozogsz rendszeresen? Ha nem, hamar kezdj neki.
2015. máj. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
heti 4x fél órát futok, meg mindennap sétálok a munkahelyemre az is fél óra kb.
2015. máj. 29. 19:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a halolajat, jól kipucolja az ereket. A DM-ben kapni 60 darabosat, kb 800ft. Abból napi 4 darab nekem segített a hasonló problémákon.
2015. máj. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ja igen, a márka: 'das gesunde plus'
2015. máj. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg meleg fürdő után mandulaolajjal bekenni a lábadat és masszírozni. ezt kúraszerűen kellene csinálni.
2015. máj. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

nem jo a keringésed!!

én is vagyok és én is szoktam futni és szeretek is!!

nekem a kezem is szokott fázni és én néha nem is érzem az viszont nagyon szar amikor már érzem (az orrom is szokott)(most is az)

2015. máj. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
és ezt lehet valahogy kezelni ha keringéstől van?
2015. jún. 1. 10:29
 10/10 anonim ***** válasza:
mozgással, a véred felhígításával (folyadékfogyasztás, a sok kalcium bevitel elkerülése, zsíros ételek elkerülése - utóbbi kettő lerakódik az érfalon és szűkíti az ereket, dohányzás kerülése)
2015. jún. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!