Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Véreset köptem, szerintetek?

Véreset köptem, szerintetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok.3 hete reggel egyet köhögtem,és sárgás kicsit barnás köpet jött fel,középen egy apró vérnek látszó pöttyel.Ma ugyanez történt,de alapvetően nem köhögök csak ritkán,akkor is a köpet átlátszó víztiszta.Dohányzom másfél éve,napi 3-4 szálat.Télen hörghurutom és légcsőhurutom volt.Szerintetek mitől lehet?
2015. máj. 26. 19:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha rendszeres lesz vagyis marad,akkor orvos.
2015. máj. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,másnak esetleg hasonló élménye?
2015. máj. 26. 19:58
 3/13 anonim ***** válasza:
Kellene egy tüdőröntgen, anélköül nem lehet megmondani, hogy mi lehet, menj el a háziorvoshoz.
2015. máj. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Helyzetjelentés,ma nem volt semmi,az orvost is lehet megejtem a közeljövőben,bár télen is mikor hörghurutom volt köhögéscsillapítót kaptam,nem is értem miért tartott 2 hónapig..
2015. máj. 27. 09:58
 5/13 anonim ***** válasza:
Figyi, én 39 éves vagyok és sokszor voltam náthás, volt torokgyulladásom, hörghurutom, de sosem köptem véreset. Tehát, ha egyszer is előfordul már az sem normális.
2015. máj. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Elbattyogtam a háziorvosomhoz,aki történetesen szabadságon van,ugyhogy mehetek az ügyeletre..Azóta sem volt semmi,szóval remélem nincs nagy gáz.
2015. máj. 27. 12:25
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem vagy náthás, vagy nem gyulladt a fogínyed?

Helyettes nincs a háziorvosnál?

2015. máj. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Fogínyem nem gyulladt,a bal mandulám duzzad elég régóta,éppenezért sok víztiszta váladék termelődik a torkomban,és maximum ezt köhögöm fel ha köhögök egyáltalán.Arra gyanakszom hogy a téli betegségeim maradéka szakad fel így.Van helyettesítés,de oda bejutni ilyenkor egy csoda,maximum megnézem holnap az ügyeletet.:)
2015. máj. 27. 20:11
 9/13 A kérdező kommentje:
Meg az orrom néha folydogál,de egyébként a futást biciklizést mindent bírok tüdőm nem hörög nem fulladok.
2015. máj. 27. 20:12
 10/13 anonim ***** válasza:
Manduládból, vagy orrmelléküregből is jöhet, orr-fül-gégészhez menj el, nem biztos, hogy tüdőből jön fel.
2015. máj. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!