Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véreset köptem ez nagy baj?

Vulpe kérdése:

Véreset köptem ez nagy baj?

Figyelt kérdés
Az a lényeg hogy 1 hónapban kezdődőt el ez az egész és 3x vércsíkozott volt a nyálam 3-4 köpésig. Mind 3x este történt 7-8 óra körül. Mostanában nem volt és nem akarok orvoshoz menni.
2014. szept. 21. 18:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi hogy nem köhögés után jön fel hanem csak úgy érzem hogy véres íze van a nyálnak.(Dohányzásról annyit hogy napi 3-4 szál max és kb 1 éve)
2014. szept. 21. 18:04
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán a fogyinyed vérzik.Jól mossad meg aztán akkor kiderül,véresebb lesz e a nyál .
2014. szept. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lehet, ment a zöld nagy kő eset le a szívemről attól féltem tüdő daganat dee további lehetőségeket is kérek. Hogy milyen oka lehet még annak hogy csak úgy spontán elkezd vérezni és nem tudom honnan jön ez az ijesztő benne.
2014. szept. 21. 20:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!