Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véreset köptem, mitől lehet?

Véreset köptem, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Meg vagyok fázva,és reggel amikor felkeltem és készülődtem,éreztem hogy köpnöm kell,mert ugye jön fel ilyen kis cucc a torkomról és véreset nem köptem.Nem volt teljesen véres az egész,de azért látszott rajta és nagyon megijedtem,mivel sose volt még ilyen.Lehet azért mert beteg vagyok? Vagy mitől lehet még? Előre is köszönöm a válaszokat!

19/L


2013. dec. 2. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az éjjel alvás közben megpattant egy kis ér az orrodban, és az csorgott a torkodra. Reggel meg a váladékkal kijött.
2013. dec. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet,mert mostanában az orrom is vérzett,de az sem úgy rendesen,csak amikor kifújtam,kicsit látszott a zsepin.Köszi a gyors választ!És akkor szerinted megnyugodhatok,semmi komoly? Mert nagyon rátudok parázni az ilyenekre :/
2013. dec. 2. 08:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi komoly :) Jobbulást.
2013. dec. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a TBC jele.
2013. dec. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Okés,köszönöm a segítséget! :)

Utolsó:roppant vicces vagy..

2013. dec. 2. 16:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!