Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Menstruacio. Kirandulas. Hogyan?

Menstruacio. Kirandulas. Hogyan?

Figyelt kérdés

Most jott meg, holnap viszont kirandulni megyunk, az elso 1-2 nap mindig gorcsolok, de nem szeretnem kihagyni es rosszul lenni se. Mit tegyek?

Lanyok! Titeket befolyasol a menstruacio a mindennapi teendoitekben? Mert en csak az agyban fekszek olyankor, ami szerintem nem teljesen normalis, lehet mar csak en fujon fel, hiszen a gorcsoles az szinte termeszetes, amikor megvan


2015. máj. 12. 00:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem az algopyrin + nospa mindig segített.
2015. máj. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Algoflex m
2015. máj. 12. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem első nap szokott fájni, de az algoflex m az szokott segíteni. A nospa nekem nem használt nagyon.
2015. máj. 12. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a nospa nekem sem használ semmit. algoflex M-et szoktam bevenni. akkor jó bevenni, mikor még csak épp, hogy fáj.
2015. máj. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Semmiben. Miért is kéne bármiben befolyásolnia? Ez nem betegség, csak sokan felesleges hisztit csapnak miatta.

Nekem is rhadtul szokott fájni, hányingerig, meg szédülés, és?! Veszek be előző este gyógyit és le van a gond.


És igen, EGYÁLTALÁN nem normális, hogy csak tespedsz, mikor megvan. Ennyire nem kell mártírkodni.

2015. máj. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!