Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek ilyenkor? Kirándulá...

Mit tegyek ilyenkor? Kirándulás, lehet, hogy beteg leszek.

Figyelt kérdés
3 napos kirándulásra megyek és nem tudom mikor leszek beteg. Most vagyok beteg ötödszörreés eközben volt 31 napos ciklusom és 22 napos. Most is beteg vagyok. A mostani ciklusom 23 napos volt. A kirándulás első napja a 25-ik nap lesz. 5 nap a vérzés időtartama. Strandra is megyek. Mit tegyek?

2015. ápr. 25. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

Kérlek, ne használd a menstruációra azt, hogy beteg vagy.

Ez egy természetes folyamat, NEM BETEGSÉG!!!

Ha megjön a menzeszed a kirándulásra, akkor viszel betétet/tampont, és nem fürdesz a medencében. Ennyi. Cseréled, amikor csak tudod.

Ezt minden nő így szokta csinálni.


én voltam már kerékpárversenyen is azokban a napokban. Eszembe sem jutott kihagyni, és problémázni rajta.

Wc csak lesz a közelben,nem ?


Értsd meg, ez nem tragédia, bár a mostani gyerekek hajlamosak annak tekinteni.

2015. ápr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ötödszörre jött meg,akkor még valószínűleg nem állt be a ciklusod. Lehet ,hogy előbb,lehet,hogy később fog megjönni. Ezt nem tudhatom. Ha szerencséd van ,akkor nem fog addigra megjönni,ha nem és mindenképpen akarsz strandolni,akkor használj tampont,de nem annyira jó ötlet ilyenkor fürdeni,főleg nem meleg vízben. Tudod,késleltetni a ciklusod,ha eszel citromot,de nem biztos h bejön.
2015. ápr. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Betegen feküdjél az ágyban, és ne mászkálj sehová.


A menzesz pedig NEM betegség, annak hiánya lenne az!


Egyébként mit tegyél? Élvezd a kirándulást, és ne problémázz bromságokon.

2015. ápr. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Beteg?!... Jézusom, mégis hány éves vagy?!
2015. ápr. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
utolsó válaszadó: értelmes válaszra számitottam. A többiek: Ha nem jön meg és vizbe megyek.. lehet, hogy pont akkor jön meg.. menjek vizbe tamponnal a biztonság kedvéért?
2015. máj. 7. 14:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem jön meg akkorra, fel ne helyezd "száraz" hüvelybe a tampont, mert felszívja az összes hüvelynedvet, és kiszáradsz! Viszketni fog, kellemetlen lesz, ráadásul nem is egészséges!
2015. máj. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!