Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szoktatok ejjel pisilni menni?

Szoktatok ejjel pisilni menni?

Figyelt kérdés
En mostanaban minden ejjel megebredek ilyesfajta problema miatt, holott lefekves elott mindig wc-zek. Ezelott sosem volt ilyen gondom, siman ataludtam az ejszakat, de most kb egy eve mindig felriaszt almombol. Ti hogy vagtok ezzel? Mit lehet tenni, hogy visszalljak a regi kerekvagasba?
2010. febr. 20. 22:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet, hogy felfáztál? Én is mindig megyek pisilni éjjel, de én mindig fel vok fázva mert sosem veszek papucsot stb...
2010. febr. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon ritkán. Amúgy tényleg lehet, hogy felfáztál. Igyál sokat (mondjuk ettől még többet fogsz pisilni), az kitisztít. Meg a zsurlófüves ülőfürdő is sokat segít.
2010. febr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
engem is érdekelne!nekem is ugyan ez és nem vagyok felfázva!
2010. febr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább csak inni kelek fel éjjel mert kiszárad a szám xD
2010. febr. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
1éve fel van fázva?
2010. febr. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

első válaszoló vagyok,

A legtöbben a felfázást annak gondoljátok, hogy amikor pisiltek csíp a pisi, pedig lehet az is felfázás amikor sokat jársz pisilni, éjjel jársz pisilni stb,

igyál sok teát mindenesetre, ha nem javul akkor go orvos, ha azt mondják felfáztál , nekem nehogy bevedd a gyógyszert amit adnak mert hidd el, kikészít én eddig akárhányszor felfázásra kaptam gyógyszert folyamatosan hánytam utána(kb 2 nappal a gyógyszer szedésének kezdése előtt ) így gyógyszert nem érdemes íratni, a tea is megteszi, esetleg a veséd nem fáj?

2010. febr. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

első vok,

figyelj, én már 4 éve vagyok szinte folyamatosan felfázva, szóval ez az egy év nem is olyan sok :)

2010. febr. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is felébredek már évek óta.Van hogy többször is.Sokat iszok este,meg éjjel is.
2010. febr. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. minden második éjjel felkelek pisilni. De esténként megiszom vagy 1,5 liter folyadékot, úgyhogy fura volna, ha nem így lenne.
2010. febr. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet a hólyagoddal van valami probléma,azért jársz ki éjjelente pisilni vagy tényleg felfáztál...

Én pl. egyszer se járok ki pedig lefekvés elött még iszok vizet és napközben 1.5 liter vizet iszok:) Érdemes lenne kivizsgáltatni magad,ha ennyire zavar!

2010. febr. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!