Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csináljak, hogy ne izzadja...

Mit csináljak, hogy ne izzadjak ennyire?

Figyelt kérdés

Nagyon izzadós vagyok...ha van idebent kb. 26°C és mondjuk félórát gépezek ugye akkor lent van a kezem, és bevizesedik a póló :$ meg akármikor. Valamelyik nap sétáltam vagy 1-1.5 órát, nagyon melegem lett és az egész pólóm tiszta víz volt. Apum is nagyon izzadós lehet, hogy a gének miatt? Eléggé hasonlítok rá, nem is tagadhatnánk egymást :D

Tudtok segíteni? (szoktam szőrteleníteni is, és tisztálkodni és dezodort is használok mielőtt valaki ezeket mondaná).

Lány vagyok.


2010. febr. 16. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát sok mindentől függ az izzadás, de a túlzott izzadásra való hajlam örökletes. Ha már attól tacsakosra ázik a ruhád, hogy le van engedve a kezed, az már valami ilyen lehet: örökölted, és nagyon nem tehetsz ellene semmit, még a deo meg a fürdés is csak átmeneti siker.

Konzultálj dokival, mert én úgy tudom, hogy van kezelés (gyógyszeres, talán), ami segít visszaszorítani valamennyire.

2010. febr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26 fokban én is izzadok mint állat. spórolásból meg hasonlók itt nálunk olyan 20 fok van télen a szobában, 1 pulóverben nem gáz és nem is izzadok. szerintem első lépésként te is tekerd lejjebb a fűtést.
2010. febr. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Menj el háziorvoshoz, vagy

a gyógyszertárban kérdezd meg hogy erős izzadással mit tudnak kezdeni... lehet hogy készítenek külön neked valamilyen sprayt stb..

Ja és lehet hogy azon múlik az egész, hogy milyen a bőrtipusod keress rá a google-ban, vannak tesztek.

Remélem tudtam neked segíteni :)14/l

2010. febr. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. febr. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én kb. két hónapja kezdtem el izzadni, minden ok nélkül, pedig előtte nem voltam izzadós. Nem használt egyik izzadásgátló sem, viszont hallottam, hogy van egy szer a gyógyszertárban, ami jó rá. Valami Solution mit tudom én mi a neve. Soha sem tudom kimondani!:) De a gyógyszertárban fogják tudni. Na nekem az nagyon bevált. Este, fürdés után egy vattakorongra rakok belőle, és bedörgölöm vele a hónaaljam. Először kicsit csípett, de nekem utána elmúlt. Egy idő után már nem is kell mindennap használni. Nálam már van,hogy heteket is kihagyhatok. És használom mellette a stiftemet. Nem is drága, 344 forint. Esetleg próbáld ki.
2010. febr. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

amit az előző írt annak a neve a Solutio Antisudorica.

Én is használom és tényleg nagyon jó. Nem drága és használ is. :)

2010. febr. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!