Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tudok tenni hogy ne...

Mit tudok tenni hogy ne izzadjak ennyire?

Figyelt kérdés
Nagyom meleg van mint észrevettétek,és én nagyon izzadós vagyok.Hiába használok dezodort.És pár napon belül megyek 2 barátommal billiárdozni és tanítani fognak és nem akarom hogy kellemetlen illatom legyen mikor odahajolnak hozzám.
2010. júl. 16. 15:11
 1/10 anonim ***** válasza:

secret jó erre.

Én is nagyon izzadós vagyok, voltam, asszem leszek is, de főleg az arcom.

Ha secretet használsz az meggátolja és szagokat is.

2010. júl. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Akkor arra is figyelj oda,hogy ne egyél nagyon fűszereset, mert az is érződhet az izzadásodon.
2010. júl. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
bocs:izzadságodon
2010. júl. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 24 órás stiftek váltak be, garnier, nivea, rexona szóval a jobbak. És melegbe kerülni kell a bőséges étkezést, kávét, alkoholt, ezek is izzasztanak.
2010. júl. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A Secret nem olyan jó, főleg, hogy tapadni fog a hónodalja. A Vichy-nek van egy görgetőse. Az jobb valamennyire.
2010. júl. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem a kávé, meg a sok kaja izzaszt, hanem a sok víz..
2010. júl. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen a vischy az nagyon jó, csak egy kicsit drága.
2010. júl. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Doruss ***** válasza:

Ki kell tapasztalnod, hogy mi az, ami neked erre hat.

Én három évig kísérletezgettem, egy csomót kipróbáltam, míg megtaláltam az egyetlen olyan dezodort, ami nekem hatásos.

Egyébként a golyós Nivea Pearl & Beauty az.

2010. júl. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szia!

Én a gógyszertárakban kaphato Solutio Antisudora nevű izzadásgátlót ajánlom. Első alkalomtól semmit nem izzadsz azona felületen,amit bekensz.lehet hogy először csípni fog,akkor 50%ban higitani kell vízzel.Utána idővel elég lesz 2-3 naponta is hasznnálni.

Kb 400 forint.

2010. júl. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azt a bizonyos gyógyszertári szert Solutio Antisudorica-nak hívják. Jó szer, csak megfelelően kell használni, amit itt már egyszer leírtam:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__altalanos-kozerzet__..

2010. júl. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!