Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van itt egy pszihologus aki...

Van itt egy pszihologus aki tud segíteni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 14. 16:22
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Tegyük fel elmegyek,nem tudom elképzelni mi olyat mondhat amivel tud segiteni,amikor még magam sem tudom mi a bajom,vagyhogy mitől lettem ilyen?Miről tud kérdezni?
2010. febr. 14. 17:54
 12/18 A kérdező kommentje:
27 éves vagyok,nem hiszem hogy kinővöm,már kb 1 éve kezdödött.probálkoztam növényi eredeti nyugtatoval nem használt csak ideig óráig utánna még rosszabb lett. Az meg a másik hogy tök normális családban élek. Ezért nem értem hogy miért lettem ilyen.
2010. febr. 14. 18:00
 13/18 anonim ***** válasza:
Azért nem tudod elképzelni mit mondhat mert te magad se tudsz rákérdezni a saját bajodra vagy megfogalmazni azt.Ha erre képes lennél nem kéne elmenned hozzá mert akkor tudnád mi a baj.Szépen elkezdtek beszélgetni mindenről elmondod mi a pálya ő terelget irányítja a beszélgetést és ahol valami nem stimmel ott leás.Ne magadbol indulj ki egy ilyen szakember naponta beszélget hozzád hasonlókkal tudja merre menjen te csak válaszolj neki ne zárj magadba semmit.Mert a semmi látszata mögött ott van a nagy valami.És ha ezt kibogozta akkor már lehet menni előre.Ugyan mit veszíthetsz?A te érdeked ha nem okésak a mindennapok rendbe kell szedni őket és nem kell szégyelni segítséget kérni ennyit már csak érsz magadnak nem?Sokkal jobb lenne ha jobban éreznéd magad te is ezt akarhatod.A gyógyszer csak a tüneteket fedi el nem oldja meg a problémát de a jobb hangulat segít elkezdeni a terápiát.Csak azt szedd be amit ő felir sőt ha nem muszáj inkább hanyagold próbáld összeszedni magad.Tudom miről beszélek én is szedem őket pánikbeteg vagyok ami sok mindenben az utamban áll neked nem kéne eljutnod idáig.Én se lennék itt ha időben kapcsolok és elmegyek egy dokihoz.De én is úgy gondoltam hogy majd kialszom majd kiheverem, majd ez lesz-meg az,mindenkinek lehet szar napja aztán meg elborultam mint a bulgárszatyor.Szoval kapd össze magad mert csak rajtad áll hogy a jövőben jobb lesz -e neked vagy rosszabb.Miért kéne kinlódnod ha van választásod és lehet hogy van segítség.
2010. febr. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Pszihologusnál is van aszisztens? Mennyit kell várni egy ilyen helyen,hogy bekerüljek?
2010. febr. 14. 18:29
 15/18 anonim ***** válasza:
Azt hiszem lehet időpontot kérni.Ha jól emlékszem kell beutaló ha a házidokihoz mész tud orvost ajánlani ráadásul az ingyenes.
2010. febr. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
De tuti,hogy hónapokat kell várni,mire bekerül az ember?! A magán rendelés az meg gondolom megfizethetettlen?
2010. febr. 14. 18:39
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell hónapokat várni ezét kell elmenni a házihoz hogy beutalót adjon mert szükséged van rá.Szerintem napok esetleg 1-2 hét kérdése.
2010. febr. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2010. febr. 14. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!