Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van itt egy pszihologus aki...

Van itt egy pszihologus aki tud segíteni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 14. 16:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hát nem vagyok pszicho de kaptam némi nyaklevest az élettől és eléggé nyitott szemmel járok a világban, még egy amatőrnek is lehetnek jó meglátásaik, ha meg nem irány a házidoki aki eldönti mi legyen.
2010. febr. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
És lenne hozzá idegzeted hogy meghallgas? Igazából nem is tudom mi a baj csak egyszerüen nem jó semmi.
2010. febr. 14. 16:45
 3/18 anonim ***** válasza:
Hát mostanában jó sok ember van akinek semmi se klappol elég ha itt körbenézel és mind azt hiszi hogy csak zavarna másokat a panaszkodásával pedig ha jól ki tudná dumálni az ember magából már az is sokat segítene.Nincs senkid aki meghallgatna?Végül is egy pszichológus is jó a házidokid tudna ajánlani biztos.
2010. febr. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem nagyon van,nem bizok senkiben,ugy meg kinek mondjak el bármit is.
2010. febr. 14. 17:12
 5/18 anonim ***** válasza:
Talán írd le itt,és tudd kiválogatni azt a tanácsot,ami használ.
2010. febr. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Egy dokiban megbízhatsz nem adhat ki téged és az a dolga hogy végighallgasson naponta kismillió emberrel teszi ezt nem fog furcsán nézni rád nem te leszel az egyetlen.Manapság az embereknek ugyancsak elszaporodtak a problémáik.És egy olyan ember aki kívülről lát talán más dolgok tünnek fel és lehetnek jó ötleteik.
2010. febr. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Semminek és sajnos senkinek nem tudok örülni,csak vagyok semmi nem érdekel,néha csak elkezdek bögni.Nincs egy normális szavam senkihez.Idegesit minden!
2010. febr. 14. 17:24
 8/18 A kérdező kommentje:
Ezen hogy segit?
2010. febr. 14. 17:26
 9/18 anonim ***** válasza:
Ezt hívják depressziónak.Valami elvezetett idáig amit egy egyszerű ember nem tud megfejteni de nekik ez a dolguk.A stressz az üres élet a taposómalom néha nem is kell hogy rossz történjen csak az hogy a mindennakpok szürkesége mellett semmi jó nincs.Csak bízd rá magad lehet hogy nagyokat fogsz nézni mert rájössz hogy:tényleg.Ha tudnád hány ember van így!Nem vagy egyedül.
2010. febr. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mert ha kamasz, akkor ez elég gyakori és majd kinövöd. Amúgy meg lehet depresszió, amit egyszerűen a tél is okozhat. Folyton hirdetnek egy recept nélkül kapható gyógynövényes szert, azzal is lehet próbálkozni. Írj valamit a körülményeidről.
2010. febr. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!