Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » F/12 165 cm 68 kg vagyok...

F/12 165 cm 68 kg vagyok ennyi idősen foglalkozzak vele :S?

Figyelt kérdés

a lényege fent van...

elegem van h egy kétszer akkora gyerek beszól nekem h : coca!

bagoly mondj ő vagy 90 kg és beszólogat nekem -.-

kis koromban sovány kisgyerek voltam de most... foglalkozzak vele, ha kell vele foglalkoznom mit tegyek ? :S



( uncsi tesóm ugyanolyan alkat volt kamasz ként mint én és most szinte sovány, ő vajon edzett vagy kevesebbet evett... ? azt mondta nem csinált semmit, egyszerüen

élt . Vajon nekem is bejön ez ?)


Üdv : Anonymus :D


2010. febr. 9. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, kicsit soknak tűnik ennyi idősen. Érdemes foglalkozni vele, nem a beszólás miatt, hanem mert problémád lehet belőle. Picit fogd vissza magad az evésben, mozogj többet.
2010. febr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ez a genetikától függ leginkább, hogy úgy lesz-e, mint ahogyan az unokatesóddal.De ne építs arra.Szerintem egy picit kezdj el mozogni.De nem azért mert azt mondják mások amit.Szóval ha te így jól érzed magad és nem okoz gondot, hogy tükörbe nézz akkor nincs ezzel baj.Egyedül azért mondtam a mozgást, mert nem rossz az ha mozogsz.Még most fiatal korban kell mozogni.Most én 19éves vagyok és nagyon megbántam, hogy ellazáskodtam régebben.Nem vagyok dagadt, csak tudom, hogy lehetne még jobb.Szóval szerintem csinálj valamit, de ne azt , hogy nem eszel.
2010. febr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem csak a genetikától függ, ha fogyni akarj mozogjál és/vagy egyél kevesebbet, ilyen egyszerű.
2010. febr. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

22:04


szerintem meg hülye vagy

2010. febr. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ez a baj alig eszek valamit :S

mozgok is tesi tanár szerint fejlődtem xD

az orvos szerint a cukros üdítővel kell leállnom ... megpróbálom :D

köszi mindenkinek

2010. febr. 10. 13:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!