Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek az nagyon "gáz"...

Szerintetek az nagyon "gáz" ha elájultam a fogorvosnál?

Figyelt kérdés

A történet a következő: első alkalmam volt a fogorvosnál, sima tömésre mentem. Nem kértem érzéstelenítőt, de nem is fájt annyira. Betömte a fogamat minden rendben volt, majd leültem egy székre vártam anyámat. Neki csinált még valamit, addig ültem egy helyben. Egyszer csak lefordultam a székről, rá a fejemre. Utána képszakadás...

Igazából akkor ájultam el éltemben először. (17 voltam) Eddig simán végigálltam az iskolai ünnepségeket üres gyomorral tűző napon, soha semmi bajom nem volt. Most meg egyszerűen fogalmam sincs miért. Aznap csak csokit ettem (nem is keveset) az idegesség miatt. (a kezelés délután 15felé volt)

Jelent ez valamit? Esetleg valami komolyabb betegséget?


2010. febr. 8. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a lányomat kísértem el, még kisebb volt bementem vele az orvoshoz és tartottam a fejét, fogtam a kezét. Egyszer csak elsötétült előttem minden és összeestem. Szerintem a látványtól, a helyzettől. Neked a benned levő félelem okozhatta, bár nem fájt a beavatkozás mégis görcsbe voltál abban a fogorvosi székben, és összehúzódtak az ereid, izmaid.
2010. febr. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz, én is már ájultam el. Szerintem a stressz miatt lehet.
2010. febr. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Orvos előtt semmi sem gáz.
2010. febr. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Pl. apám szólogatott be, hogy ez nem férfias meg stb. :S

Csak azért furcsa, mert ilyen még nem volt soha...

2010. febr. 8. 22:08
 5/7 anonim válasza:

Na és?Én sírva fakadtam vérvételkor,ám legtöbbször pánikrohamot kapok és nyugtatgatnak mint egy gyereket!:D

22/L

2010. febr. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Máskor ne apáddal menj fogorvoshoz. :-)
2010. febr. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy keveset ittál? az okozhat ájulást némi idegességgel kombinálva.
2010. máj. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!