Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi volt ez ma? Majdnem elájult...

Mi volt ez ma? Majdnem elájultam annyira fájt!

Figyelt kérdés

Szóval éreztem, hogy nagywc-re kell mennem, de már akkor is irtózatosan fájt a hasam, a köldökömtől feljebb, kb 4-5 centire. A wc-n szinte meghaltam, hányingerem lett, kapaszkodnom kellett a törölközőtartóba, hogy le ne essek. Aztán elsötétült minden, nem is hallottam egy hangot sem, és utána már nem fájt annyira.

Aztán pár perccel később ugyanúgy fájt...


Mi bajom lehetett? Amúgy előbb reggeliztem és megint elkezdett fájni, de nem ennyire durván és hamar el is múlt.


Ja és nem vagyok valami kényes lány, a menzeszes fájdalmaimat is addig bírom amíg csak lehet. És azok is annyira erősek, hogy volt már, hogy mentőt kellett hívni.. :/ De ez most sokkal jobban fájt...


16/L


2011. máj. 16. 10:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és nem tudom, számít-e, de egész reggel különösen magas volt a vérnyomásom.. :/
2011. máj. 16. 10:44
 2/7 anonim ***** válasza:
Sok minden lehet, vakbélgyulladástól, bélfertőzésen át a bélelzáródásig sok minden, de jóra nem utal az biztos! Mindenképpen lásson orvos, menj el hozzá. Nekem is volt bizonytalan hasi fájdalmam, engem beküldtek a sürgősségire vele, nem vicc!
2011. máj. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy csak valami vírusos valami és kiírt a hétre... Meg kaptam normaflort
2011. máj. 16. 10:52
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

azonnal menj orvoshoz! az ilyen hasi fájdalmakat nem lehet interneten megoldani!

ki kell, hogy vizsgálja, hogy meg tudjon gyógyítani!

Mielőbbi gyógyulást kivánok!

2011. máj. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazából szerintem nem csak valami vírusos izé.. :( Ezért is kérdeztem rá itt (nem vagyok hipochonder vagy mi..)
2011. máj. 16. 10:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Na ilyenem már nekem is volt, nem egyszer, de mondjuk lehet nekem nem fájt ennyire, de nagyon fáztam,utána melegem lett, utána remegtem, és nekem is elsötétült minden..

de amugy igaza van a többinek, tényleg vizsgáltasd ki,

ezt csak azért írtam le,mert pl. én nagyon hasfájós vagyok,tejet ,rengetef csokit nem nagyon bírom, akkor van ilyenem, de utána megint hónapokig teljesen jól vagyok.


kopkopkop

2011. máj. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Engem levert a víz 1 pillanat alatt.. :S Utána fehérebb voltam, mint a háttér itt gyk.hu-n..


Amúgy megint kezdek émelyegni, de úgy látom, ha mozgok akkor émelygek, ha csak ülök/fekszek akkor jól vagyok...

2011. máj. 16. 11:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!