Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért jönnek ki az anyajegyek?...

Miért jönnek ki az anyajegyek? A többi lent.

Figyelt kérdés

Voltam bőrgyógyásznál, Ő azt mondta, hogy a napfény hatására (pedig nyáron alig vagyok kint napon, de akkor is naptejesen vagyok kint), az egyik természetgyógyász azt mondta, hogy szeretethiány miatt jönnek ki, egy másik természetgy. meg azt mondta, hogy az Őseim rám hagytak egy elintézetlen dolgot, amit nekem kell elintézni. Szerintem egyik hülyébb mint a másik. Szerintetek mi miatt jönnek ki ezek?

már 6 anyajegyem műtöttek le és még van vagy 30. ...:S:S


2010. jan. 28. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Párom is ezzel küzd! A miértjét mi sem tudtuk megfejteni, lehet a napfénytől vagy lehetnek genetikai elváltozások. A lényeg, hogy folyamatosan figyeld az alakjukat és szinüket. Az alábbi cikkben pontosan leírják, hogy vizsgáld magad:

[link]

2010. jan. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Természetgyógyászból is van értelmes, csak neked kétszer is sikerült elkerülnöd.
2010. jan. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia! Nekem a bőrgyógyászom azt mondta hogy nem a Naptól jönnek ezek ki,hanem az elektromágneses sugaraktól pl.TV,rádió stb. Kicsit leesett az állam...
2010. jan. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

uhh az durva....

és nagyon sokat ülök gép előtt..de akk ezek után kontrolálnom kell magam..

köszi a válaszokat...

2010. jan. 30. 13:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!