Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Eddig csak az arcom volt...

Eddig csak az arcom volt szeplős de mostmár nagyon sok helyen jönnek ki meg anyajegyek is miért?

Figyelt kérdés

undorító vagyok....

ráadásúl a bőröm is fehér


2011. júl. 29. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:

gondolom a hajad is vörös.

Sztem minden férfinak tetszenek a vöröslányok. Ami magábafoglalja a szeplőket és a fehér bőrt is. És ha alakra jó vagy akkor ezek miatt sztem nem kell aggódnod.

2011. júl. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
barna hajam van..
2011. júl. 29. 15:41
 3/4 A kérdező kommentje:
és jó alakom van de attól még nemlessz valaki szép -.-"
2011. júl. 29. 16:03
 4/4 anonim ***** válasza:

A naptól jönnek ki, ez van, bezárhatod magad a pincébe is de inkább szokj hozzá.

Attól még hogy szeplős vagy és fehér bőrű nem vagy undorító.

Én is ilyen vagyok és nekem sem tetszik, de a pasik oda vannak értem ami azért csak jelent valamit. Modellkedem is, de rajtam kívül is rengeteg szeplős modell van, mostanság nagy divat úgy látom. Szóval mivel ezt elmulasztani nem lehet szokj hozzá és legyél rá büszke. és legyél modell :'DD

2011. júl. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!