Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gáz ha szeplős vagyok? :S

Gáz ha szeplős vagyok? :S

Figyelt kérdés

Már ovis korom óta szeplős vok, de senki se vetett meg ezért akkoriban...viszont egyik nap olvastam, hogy milyen visszataszító, ha valaki szeplős...pedig már kezdtem magam így elfogadni...most akkor mivan?! őszintén légyszi! nem sértődök meg, ha negatív véleményt írtok...

14/L


2011. máj. 31. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

Attól függ mennyire. Szerintem az ennyire szeplős emberek már inkább kissé visszataszítóak: [link]

Az viszont szerintem,meg előnyős,amikor kicsit szeplős valaki. Mint ő: [link]


Melyik tipusba tartozol? :)

2011. máj. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem van akinek jól áll a szeplő de láttam már olyat is akinek nem. Képről megtudnám mondani de így nem.
2011. máj. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincs szerintem olyan akinek nem áll jól :D
2011. máj. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

gáz


az exem is szeplős volt, ezért nem bírom a szeplős lányokat :D

2011. máj. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Dehogy is gáz. Szerintem még jól is néz ki, olyan aranyos. :) Meg bájos. Ne higyj el ilyen hülyeségeket, akinek szeplői vannak annak tuti jól áll. Biztosan jól áll. Amúgy meg, ez nem olyan mint a pattanás, vagy akármi ragya.
2011. máj. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a szeplő szexi és természetes hatást kelt.
2011. máj. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát...akkor asszem köszönömszépen^^
2011. máj. 31. 20:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok,nyáron kijönnek a szeplőim,de annyira nem látszanak...Mindenki azt mondja,hogy bájos,és nagyon aranyos vagyok vele:)Mondjuk ez függhet attól is,milyen a hajad bőröd szemed...Én pl.szőke hajú vagyok,kék szemű,és fehérbőrű...De a vörös hajúaknak is tök jól áll szerintem a szeplő:)Olyan cuki:)
2011. jún. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Erre mondják,h minél szeplősebb,annál tetszősebb!Egyáltalán nem gáz, sztem aranyos.Nekem is van pár,ha nap éri az arcom.
2011. jún. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!