Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem tudom, hogy miért csinálom...

K3ksZ kérdése:

Nem tudom, hogy miért csinálom ezeket. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Na szóval az lenne a kérdésem, hogy ez normális dolog e amit én csinálok.. Vagy ez valami betegség?

Az a baj elsősorban, hogy pl: Ha az egérpad levan csúszva kicsit az asztalról vagy a telefon nem egyenesen van az asztalon az is zavar és rendesen beállítom egyenesre, Vagy ha az asztalon a monitor kicsit nem egyenesen van akkor is zavar.. És egy 10 percig állítom befele. De tudom, hogy ez nem normális dolog. Lehet hogy vicces... Vagy menjek el egy pszichológushoz? Ma másik dolog.. Valamikor próbálgatom a kezemet le nyomkodni a torkomon.. Meg valamikor a gégémet mozgatom szóval WHAT.. Sokszor sírok e miatt. Szüleimnek még nem mondtam.. Vagy ez egy betegség lenne? Légyszíves segitseket!!



2014. nov. 4. 17:37
 1/1 anonim ***** válasza:
ezt úgy hívják hogy pótcselekvés.
2014. nov. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!