Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sokáig fogok élni ha nem...

Sokáig fogok élni ha nem csinálom ezeket?

Figyelt kérdés

Sohasem ba@tam be még életemben egyszersem dohányoztam, még egy szálat egyetlenegy szálat sem szívtam el életmben, nem kávézok még azt se ittam egyszersem. Nem is teázok. Vizet iszok vagy ilyen ízesített vizet. Sok zöldségeket szoktam enni, ha van, és nem járok bulizni. Még sosem voltam diszkóban.

19/f


2012. aug. 18. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Ez nem így működik.

Lehet, hogy holnap elüt egy busz...

Egyébként elég szomorú életed lesz, ha voltaképp semmit nem csinálsz. És semmi garancia nincs arra, hogy ne lehetnél ugyanúgy rákos / beteg, mint az, aki mondjuk megiszik egy pohár teát... Pláne, hogy a tea egyáltalán nem káros.

2012. aug. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
54%
Ez nem élet...!
2012. aug. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
..igy minek sokáig élni..
2012. aug. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tanárnő ***** válasza:
Az írásod elején felsoroltak nélkül nagyon is lehet élni, sőt, jól élni, de ha még a buli, a tánc is távol áll tőled, pedig egészséges vagy, akkor csak remélni tudom, hogy van olyan dolog az életedben, ami örömet okoz, élvezed, hasznos és kellemes. Mert ha nincs, akkor teljesen felesleges sokáig élned.
2012. nov. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!