Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy tudnék leszokni az...

Hogy tudnék leszokni az energiaitalokról?

Figyelt kérdés
Nem a hatása miatt iszom, hanem az ize miatt - mint ahogy sokan a kávét is. Az a baj, hogy már évek óta napi szinten megiszok egy félliteres dobozzal, és már részét képezi a napi rutinnak. Megérkezek melóba és már megyek is a boltba venni. Valahol hallottam, hogy szokást csak szokással lehet helyettesiteni. Sajnos a kávét nem tudom meginni, nagyon-nagyon nem izlik. Szóval, mivel tudnám helyettesiteni az energiaitalokat is? Lehetőleg valami olcsóbbal szeretném, tudnám másra is költeni az energiaitalpénzt.

2014. okt. 27. 19:27
 1/5 anonim válasza:
Szia...en is energiaital fuggo voltam...kikezdte a gyomrom folyamatosan gyomortukrozesre jarok mert begyulladt es hanyok folyamatosan szoval a suli is ugy nez ki nalam ha hanyi kell akkor futas..talan teaval tudnad helyettesiteni :)
2014. okt. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Neked mivel sikerült leszokni?
2014. okt. 30. 08:52
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
gartulálok..meg kell várni a betegséget..
2014. okt. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok A kávé íze az energiaitalok után szokatlan..Kísérletezni kell..Vannak a Doue Egberts kávék,amik mindenkinek a konyhájába elérhetők..Az általános,már egyfokkal magassabb(és drágább) a Tchibo kávé,valamint a Davidoff(Én ilyet iszok),vagy a Nescafe Dolce Gusto(kapszulás kávék is nagyon finomak) Szóval biztos megtalálod az izlésenek megfelelő kávét.esetleg cappucino?Vagy vannak ezek a csoki szerű izzék,amit beveszel,és olyan mintha egy kávét ittál volna..:D
2014. okt. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, vagy tea, vagy kávé lesz ebből :D Köszi a válaszokat :)
2014. okt. 30. 11:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!