Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mikor érezhető a hatása az...

Mikor érezhető a hatása az Augmentinnek?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel alig aludtam,annyira fájt a bölcsességfogam!Félig jött ki,lyukasan,szőrnyű milyen kínzó fájdalmat tud produkálni!Ma voltam orvosnál,nem tudja kihúzni,mert szájsebészre tartozik,és főként mert nagyon be van gyulladva.Felírt Augmentin Duó-t(625mg),és Cataflamot.Mikor érzem végre a javulást,nagyon fáj!!!!!!
2010. jan. 23. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Máskor nekem is begyulladt,de én ijekciót kaptam rá. Napi 2-szer adták be,ez nálam 1 hétig tartott. :S Szerintem kell neki 3-4 nap,mire lemegy a gyulladás és enyhül a fájdalom. :( Jobbulást!
2010. jan. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
-n kimaradt :)
2010. jan. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Hát azért nem olyan megnyugtató,hogy még napokig kínlódnom kell!!!Nagyon-nagyon fáj!!!Meghalok!!!Segítség!!!
2010. jan. 23. 16:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Vegyél be Aspirint, kettőt. Komolyan mondom, nekem semmi más nem segített, csak az Aspirin. Később már csak egyenként szedd! Az Augmentint feltétlenül szedd végig, ne hagyd félbe!
2010. jan. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Dehogy hagyom,persze hogy végigszedem!És köszi,beszerzek Aspirint,már mindentől csodát remélek!Ma a fél napot végigsírtam úgy fáj,ráadásul kaptam egy jó kis szájzárat is,így a fájdalom még rosszabb...
2010. jan. 24. 17:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Na, ha szájzár van, akkor újra orvos, méghozzá sürgősen! Arra tényleg szuri kell, azonnal (izomlazító).
2010. jan. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!