Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csinaljak? Mas is van igy?

Mit csinaljak? Mas is van igy?

Figyelt kérdés
olyan altalanos szomurusag van rajtam, este leginkabb csak vagyok es elkezdek sirni, leginkabb azert mert egyedül vagyok. van vki de reszeröl csak szex, de en beleszerettem, nalam van egy poloja csak ugy tudok elaludni ha szagolgatom es erzem az illatat...
2010. jan. 22. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát persze, hogy más is van így. Mindenkinek van valami gondja, láthatod a kérdezők hadából. Nekem is van gondom éppen elég, azért ülök ide hogy egy kicsit kikapcsolódjak, válaszolgassak, mint például neked is. Általános szomorúság van rajtam is, nem szeretem a telet, mindig depissé tesz. Ilyenkor télen mindent borúsabban látok, és nehezebben megoldhatónak. Aki meg közölte veled, hogy szex, de legalább őszinte volt, nem várhatol tőle mást csak azt. Gondolkodj el rajta, nekem nem kellene, ha csak a szexre kellenék nála. Értékeld már nagyobbra magad, ne egy megalázott nőnek? Ne szeress bele, minek, és ne is pazarold rá még az idődet sem. Lehet rajtad kívül ma este még 3 nőnek is ezt fogja mondani, csak szex kellett!!
2010. jan. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szeretethiány! Szerintem a szeretet nélküli szex az oka.

Hiába szeretsz Te, ha érzed, hogy Ő nem szeret. Ő csak

kihasznál! Az ilyen valaki = SENKI! Nem érdemel meg TÉGED!

Ne szomorkodj, hanem mielőbb felejtsd el!

Olyannak add a tested aki szeret, megbecsül, figyel Rád és

azonnal nem leszel szomorú. Légy vidám és meglátod jönni fog

a nagy Ő. Sok boldogságot!

2010. jan. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

tudom mit érzel,mármint ezt a szomorúságot és hiányt.(énis ezt érzem) Mivel a fiu csak azért járna veled..., feltételezem nem lehetsz egy csúnya lány se. És mivel lány vagy,alapból könyebb a helyzeted mert a fiuk kezdeményeznek inkább.Tehát..keress mást..és ha találtál akkor majd az a bizonyos más feledteti azt, akinek csak arra kellesz.

drukkolok neked!

21/F

2010. jan. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!