Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan Lehetnék kitartóbb?

Hogyan Lehetnék kitartóbb?

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Úgy, hogy nem ide tennéd fel az idióta kérdéseid, hanem elhatároznál valamit, és végigcsinálnád, bármi áron.
2010. jan. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a lelkesítést.
2010. jan. 18. 20:59
 3/6 anonim ***** válasza:

menj vmien vízi- vagy küzdősportra!!

nekem használt mindegyik! Sok sikert!

2010. jan. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2.-nak te mit sportolsz?
2010. jan. 18. 23:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon sokat segített, segít a kondicionáló torna. Ott aztán ki kell tartani rendesen, végig kell csinálni, és az összes fölös feszkó, önnyűzó gondolat kimegy.

Ha lelkileg akarsz kitartó lenni, akkor határozz el egy olyan célt, amit meg is tudnál valósítani, és mindennap írd le mondjuk, hogy mi kell ahhoz aznap, hogy egy kicsit közelíts hozzám vagy hogy elérd, ha már ott vagy a közelében. Mindig csak egy kis lépést tegyél! Ahogy az angol mondja: "one step at time"...

2010. jan. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez a helyzet! Nem vagyok kitartó:/

De pont most találtam egy oldalt ahol idézeteket olvasok a kitartásról! Az én kedvencem: “Nem veszítettem el a kedvemet, mivel minden egyes sikertelen kísérlet egy újabb lépést jelent előre.”

További idézeteket itt találhatsz: [link]

Szerintem ez sokat segít!!! Sok sikert;)

2010. jan. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!