Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet hideg a talpam?

Mitől lehet hideg a talpam?

Figyelt kérdés
Mindig hideg a talpam (és általábam a kezem is) mégha 5zokni van rajtam és padlófűtés van akkor is.Pedig nem is voltam kint. Mitől lehet?
2010. jan. 17. 23:28
 1/8 anonim ***** válasza:
rossz a keringésed
2010. jan. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
bizony, rossz a keringésed. de ettől még élhetsz teljes életet :D hívd át a párodat és pezsdítsd fel egy kicsit
2010. jan. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
rossz a keringésed.
2010. jan. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az enyém is.

(egy kacsa a jégről)


(egyébként nekem is hajlamos a kezem-lábam a hidegségre, télen. Onnan tudom, hogy érdemes élni, hogy kiengedek. Ezért utálom a telet. Ja és ne dohányozz...)

2010. jan. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és a keringésem mitől lehet rossz? vagy azon hogy tudok változtatni?köszönöm az eddigi válaszokat
2010. jan. 18. 15:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Mozgásszegény életmódtól lehet rossz. Járj el futni, edzeni, és akkor jobb lesz. Ülőmunkát végzel (vagy tanulsz)?
2010. jan. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
tanulok, de járok táncolni..ezekszerint az nem elég?:S
2010. jan. 20. 22:36
 8/8 anonim ***** válasza:

Minél gyakrabban legyél szabad levegőn,mozogj amit csak tudsz.Akár biciklizz ,bármi,csak az a lényeg,hogy napi rendszerességgel mozogj.

Meg pl.rozmaring-olajnak van ilyen perifériás-keringésre ható,azt javító hatása.Próbáld meg.

2010. jan. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!