Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért érzem azt néha mintha a...

Miért érzem azt néha mintha a talpam jégből lenne? Azt hiszem ezt hívják hideg láb érzésnek. De mitől van?

Figyelt kérdés
jelenleg is a lábamat áztatom forró vízben mégis égkockának érzem a talpamat, előtte a zuhannyal engedtem rá forró vizet, de ahogy abbahagytam rögtön megint jégnek éreztem. amugy 22 éves fiu vagyok és nem először fordul ez elő velem. mit lehet ezelen tenni? emiatt gyakran kell vizelnem is. meg nagyon kellemtelen, mert mivel a talpamat jégnek érzem, fázik az egész testem.
2010. okt. 1. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Orvos látott már...?
2010. okt. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
rossz a vérkeringésed
2010. okt. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez a bajom. Csak nekem nem néha jön elő, hanem általában akkor ha kevesebb mint 25 fok van:/ Én semmit sem szoktam vele csinálni, max betakargatom és dörzsölgetem egy kicsit. Amúgy erre azt mondták nekem, hogy rossz a vérkeringésem, anyutól örököltem.... ilyenek még a kezeim is sajnos. meg kell szokni és kész, de te azért menj el orvoshoz, nehogy valami más legyen!


20/L

2010. okt. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen lehet vérkeringési zavar is, de lehet hideg allergia is. a háttérben. Ami ellen nem nagyon tudsz mit tenni. Jó lenne ha orvos is látna. Ugyanis a hideg allergia akkor lép fel, amikor hül az idő, és most itt van az ősz, és bizony lehült a levegő. Húzzál jó meleg zoknit, még otthon is.
2010. okt. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A hideg allergia nem azt jelenti, hogy ha hűl az idő, akkor a végtagok állandóan hidegek lesznek. A tünetek a következők: bőrviszketés, bőrfájdalom, bőrpirosság, bőrgyulladás, felhólyagosodás, kisebesedés a hideggel érintkező felületeken, leggyakrabban a végtagokon és az arcon, de a test bármely területén előfordulhat.
2010. okt. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!