Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet az az élősködő, ami...

Mi lehet az az élősködő, ami éjszaka sötétben jön elő, reggelre csípéseket hagy maga után, ami eléggé viszket?

Figyelt kérdés

Valamilyen vérszívóra gondolok, de az atka nem vérszívó. Mi lehet, ha nem atka? Hogyan tudnám kiirtani.

Nem tudom honnan jönnek, az ágyneműt naponta cseréljük, naponta porszívózunk a szobában, mégis találunk mindíg a falon 1-1 példányt. Tele vérrel. Akinek van ötlete, írjon, mivel lehetne őket kiírtani a lakásból.


2007. okt. 21. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Légy erős, valószinű ágyipoloska. Az alábbi cimen olvashatsz róla.

[link]


Legjobb amit tehetsz, hogy kihivsz egy rovarirtót.

2007. okt. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hat nekem egy ismerosom emeleteshazban lakva szerzett be valami hasonlot...matracbogar muveszneven. A vege az egesznek az lett, hogy minden textiliatol meg kellett szabadulniuk. Ugyismint matrac, szonyegek, butorok - fotelek, szekek...- ruhak....semmi, csak a fabol keszult asztal maradt...soha tobbe nem tertek vissza a verszivo allatok.
2007. okt. 24. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
70%
Így jártam én is, atka volt a paplanban, 90 fokon kimostam, a párnákat atkaölöszerrel lefújtam és azóta nincs. 1 hónapig martak össze-vissza, nekem ez bejött.
2007. okt. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
77%

LooL xD

Ha nem tudnám h nem szúnyog aszondanám xD

2010. máj. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Zsidók és cigányok.
2010. máj. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A kérdés ugyanaz. Még azzal bővíteném ki, hogy megtaláltam őket, de még mindig nem tudom, kik ők. A parketta szegélyléce mögül menekültek ki, amikor befújtam rovarirtóval. 1mm-es világosbarna, ovális izék. Másznak (nem ugrálnak). Poloskának pici, atkának nagy, bolhának túl kerek és lassú. A csípéseik viszont nagyon kellemetlenek, és egyre nehezebben múlnak el, sokáig viszketnek, és egyre nagyobb piros, kemény foltot hagynak.
2011. júl. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!