Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 3 napja gyomorfájdalmaim...

3 napja gyomorfájdalmaim vannak, főként éjszaka, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Hétfőn 6 óra körül kezdődött, megittam egy pohár meleg teát és utána nagyon elkezdett fájni a gyomrom. Éjszaka nem igazán tudtam aludni, és akkor szerintem túl sok volt a savam. Másnap 2 körül kezdett javulni és éjfélig nem volt bajom. (Aznap este megettem 2 szelet lekváros piritóst) Éjjel megint szenvedtem a fájdalom miatt.. Szerdán sem éreztem teljesen jól magam, fájdogált a gyomrom, nem kívántam semmit, meg nemis mertem enni, nehogy rosszabb legyen. Olvasgattam a neten hogy mi lehet a probléma, de ilyen sok napon keresztül csak nem okoz gondot a gyomorsav.. Ma éjjel is fájt, és rájöttem lehet azis közrejátszik, hogy ritkán járok wc-re, olyan 2-3 naponta. Eddig nem gondoltam rá hogy baj lehet, de ma ettem 2 Activiát(nem eszek tejtermékeket egy jóideje) és gyümölcsöt, teljes kiőrlésű kenyeret ettem többnyire.

A gyomromban a fájdalom olyan, mint amikor éhes vagyok, csak persze erősebb.. mostmár nem vagyok biztos benne hogy gyomorsav, de akkor mitől lehet?! Kicsit olyan érzés, mintha éhes, lennék, csak erősebb.


2011. aug. 4. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyomorfekély?
2011. aug. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
próbálj normaflort inni hátha jobb lesz
2011. aug. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehet fekély, de ezt ki kell vizsgálni. Menj el a háziorvosodhoz.
2011. aug. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Voltam és kaptam bélflóra erősítő "Gyógyszert".. De nem vizsgált meg rendesen, csak megtapogatta a hasam.. Aggódok hogy tényleg fekély, de csak 16 éves vagyok.. Lehetséges?
2011. aug. 6. 23:09
 5/5 anonim válasza:
először idd vagy edd a kapott "gyógyszert" hanem múlik tőle akkor izgulj csak
2011. aug. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!