Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fáj a nyakam, és mit...

Mitől fáj a nyakam, és mit csináljak vele, hogy ne fájjon?

Figyelt kérdés

Már kb 2hete nagyon fáj a nyakam,illetve a nyakam jobb oldali részén a fültő közelében egy ponton tompán,úgy hogy a homlokom felé is kisugárzik.Reggelenként fáj legjobban mikor felkelek,és napközben mérséklődik,de másnap reggel ugyanúgy fáj.Nemrég meg voltam fázva,és még köhögök is.Lehet ez a megfázás szövődménye,(gondolok itt arra,hogy a jobb fülem megfázott,és az sugárik ki a nyakam irányába?)

Lehet hülyeséget írok,de nem tudom mitől fájhat.Nem hiszem,hogy alvás közben húzódott volna meg,mert olyan már volt,az teljesen máshogy fáj.Vagy talán az egyik nyakcsigolyámmal lehet baj?

Orvoshoz meg nem igazán akarok elmenni,mert nem bízom benne,és amúgy sem foglalkozik ilyen "pitiáner" dolgokkal,csak ha már meghalni készül az ember.


2010. jan. 13. 14:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen fordulj orvoshoz, mert a 2 hétig tartó erős fájdalom nem pitiáner dolog! Nekem is fájt már a nyakam, de néhány nap alatt elmúlt (megmasszíroztattam). A Tiéd ennél komolyabbnak tűnik.
2010. jan. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!