Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan keltek ti fel?

Hogyan keltek ti fel?

Figyelt kérdés
nekem nagyon rossz mert, én nem az átaludt mennyiségtől függök hogy milyen a kedvem hanem attól hogy mikor kelek, és mivel gimibe mindig 0. óránk van így nekem már 05:45 kor kell kelni ahhoz hogy beérjek rá, és akárhogy próbálom nem tudok úgy felkelni hogy ne lennék egész nap álmos.
2010. jan. 13. 13:19
 1/4 anonim válasza:
hát ez érdekes én is akkor kelek mikor te, de én mindig hallom vekkert, felkelek és kész :D tudom ez elég fura, de igy van, valahogy nem gondolok rá hogy visszafeküdjek...fél 11 / 11 körül szoktam lefeküdni. Szntem próbáld meg hogy elöbb fekszel le.
2010. jan. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ha hamarabb fekszem le akkor felkelek 1 körül és kész már csak 4-5kor alszok vissza
2010. jan. 13. 21:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Sportolsz te eleget? Ha fizikailag kifáradsz azonnal elalszol, és jól tudsz pihenni, és nem leszel nyűgös egész nap. Én is közel akkor kelek mint te, én nem alszom vissza, érbesztöre azonnal kikelek az ágyból és indul a reggeli készülődés. Kávé, tea stb
2010. jan. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Este gyúrás, reggel kávé.
2010. jan. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!