Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen szorongás elleni...

Milyen szorongás elleni gyógyszert tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Tudtok nekem ajánlani recept nélkül kapható szorongás elleni gyógyszert ami hatásos? és az árát is ha tudjátok! Köszi
2010. jan. 11. 19:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Placebo, persze.

Először rosszabb lett, aztán jobb. Ha csak szimplán hinnék benne, akkor nem lesz rosszabb. A frontin már feleannyi, még sincs gond.

2010. jan. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ez a hit olyan dolog, hogy teljesen tudattalanul megy, tehát alapjában véve tudatosan senki nem tudja befolyásolni. Egy időben én is szedtem frontin-t, de annyira esetleges volt, hogy hatott e vagy sem. Ha épp nagyon szorongtam, ideges voltam, bevettem 4-5X adagot az előírtnál, de nem éreztem semmi változást. Ha nyugodtabb voltam, akkor olyan volt mintha, de magyarul mondva akkor maradtam sz@rban, amikor a legnagyobb szükség lett volna rá.

Szóval én nem csak bőszen a levegőbe beszélek, én is szedtem sokat és sokfélét, szabályosan és szabálytalanul, még híre hamva sem volt Szendi Gábornak mégse hatottak. Viszont 1,5 2 év alatt egy pszichológus teljesen rendbehozott, olyannyira, hogy manapság olyan dolgokba vágok bele szemrebbenés és szorongás nélkül, hogy sose gondoltam volna. (Ja, és nem a füves cigitől, azt csak alkalmilag használom, nem kúraként, de biztos vagyok benne, hogy vannak, akiknek használna, és ugyanannyi és olyan mellékhatásokkal és egészségrontó hatásokkal bír, mint egy akármilyen pszichotikum, antidepresszáns és a többi.)

2010. jan. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
És mi van azon csodálkozni való, hogy nem érsz el eredményt, ha össze-vissza szeded?
2010. jan. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hónapokig szabályosan szedtem... Mint írtam. Kérlek, ha már veszed a fáradságot válaszolni, akkor olvasd el, amire válaszolsz.
2010. jan. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
most lehet hülyét kérdezek ..de vettem a rossmanba b-vitamin komplexet..szerintetek volt értelme megvennem ? xD..(az olyan csomagolásba van mint a c-vitamin)...és az van ráirva h erösiti a hajat egy csomo b-vitamin van benne meg jo a hajra meg stb.. ..meg volt magnéziumos lehet azt is megveszem szerintetek?
2010. jan. 13. 19:33
 16/17 anonim ***** válasza:
Magne B6-ot is vehetsz, abban magnézium és b6 vitamin van, az is jó az idegekre.
2010. jan. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

18:47-nek.

Elolvastam mégegyszer: "Egy időben én is szedtem frontin-t, de annyira esetleges volt, hogy hatott e vagy sem. Ha épp nagyon szorongtam, ideges voltam, bevettem 4-5X adagot az előírtnál,"

"én is szedtem sokat és sokfélét, szabályosan és szabálytalanul"

Ez nem nevezhető az orvosi utasítás tökéletes követésének...

Egyébként én is szedek antidepit+frontint. Szabályosan. És hat. Szóval 1 állítás, 1 tagadás.

2010. jan. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!