Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen szorongás elleni...

Milyen szorongás elleni gyógyszert tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Tudtok nekem ajánlani recept nélkül kapható szorongás elleni gyógyszert ami hatásos? és az árát is ha tudjátok! Köszi
2010. jan. 11. 19:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ilyesmit sztem vény nélkül aligha kapsz. Miért nem keresel fel 1 pszichológust?
2010. jan. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Inkább orvoshoz menj először is, hogy segítsen kideríteni, mi okozza ezt Nálad. Csak úgy, saját felelősségre ne kapkodj be bogyókat!

2010. jan. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

NE pszichiáterhez, hanem pszichológushoz menj, mert vele tényleg dolgoztok a problémán. A gyógyszer csak a tüneteket szünteti meg, az okokat nem!

Amúgy citromfű tea, valeriana, bergamott vagy levendula illóolaj.

2010. jan. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Gyógynövényes tablettákból elég nagy a választék, ezek recept nélkül kaphatók.
2010. jan. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
ezeket hol tudom beszerezni?-->valeriana, bergamott
2010. jan. 11. 19:51
 6/17 anonim ***** válasza:
gyógynövényboltban, gyógyszertárban.
2010. jan. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
37%

A pszichológus sem szünteti meg az okokat.

Az okokat legfeljebb az szünteti meg, ha az embernek lottó 5-öse lesz, kilép a munkahelyéről, elköltözik, lecseréli a párját stb. kinek mi.

Mivel erre nincs lehetőségünk, dolgozik szépen a külső ingerekre válaszul a genetikailag meghatározott szerotonin hiány. Ezt nem fogja senki beszélgetéssel átállítani. Akkor már inkább a gyógyszer, az működik is. Mellesleg kismillió gyógyszer a kismillió betegségnek szintén csak a tünetét szünteti meg, mégsem mondja senki, hogy dobjuk el.

2010. jan. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Előző!

Mielőtt 10 évvel ezelőtti TÉVES kutatások eredményét szajkóznád nézz utána légy szíves és ne TERJESZD!Lehet, hogy a szakember véleményét hangoztatod, de a pszichiáterek is le vannak maradva, ha nem tudnád.

Itt nézhetsz utána: [link]

2010. jan. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Téves egy fenét. Én is szedem és jól vagyok tőle. Meg elég sokan. Szendi meg utálja a gyógyszereket, ennyi.
2010. jan. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Sok hülye ember van, tudod, placebo hatás. Hallottál már róla? Aki könnyen befolyásolható, az hisz a gyógyszerekben így hat. Amúgy meg próbálj csak meg leállni a gyógyszereidről és rosszabbul leszel, mint előtte voltál!

Ezek után nem értem miért nem lgalizálják a marihuanát. Én azt használom, többet nem árt, mint a gyógyszerek, nehogy azt hidd!

2010. jan. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!