Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan tudnék sokáig aludni?

Hogyan tudnék sokáig aludni?

Figyelt kérdés
Ahhoz képest alszok keveset, hogy általában 4-5 óra körül alszok csak el, de már 10órakor automatikusan kelek is fel. Ez az alig 5 óra alvás nagyon kevés szerintem. Nem olyan tanácsokra vagyok kíváncsi, hogy akkor feküdj le korábban... Köszi.
2008. aug. 4. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg azt, hogy teljesen besötétíted a szobát és így azt hiszed , hogy még éjjel van.

Ha felébredsz, ne kelj fel, csukott szemmel feküdj és talán újra el tusz aludni.

2008. aug. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

De tényleg miért vagy fent hajnalig? Dolgozol, Vagy csak nem tudsz aludni?


Egyébként azt mondják ,hogy egy felnőttnek elegendő a 6-7 óra alvás is ha az pihentető. Tehát azért 5 óra alvással is el lehet lenni, de nem sokáig. Nem pihensz esetleg délután? Az növeli az alvásidődet és csökkenti az esti lefekvés idejét. Tehát ha sziesztázol akkor érdemes kihagyni,hogy előbb legyél fáradt.

2008. aug. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok! Ja és nem egészséges ha így csinálod, mert átalszod a félnapod. ami meg felborítja a bioritmusod. Hacsak ne műszakozol valahol.
2008. aug. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bizony ez ne egészséges, sajnos nem tudok tanácsot adni, csak azt tudom, hogy az éjfél előtti alvás fontos lenne ha nem is mindíg..
2010. aug. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!