Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fájhat már egy hete a...

Mitől fájhat már egy hete a fejem? Nem egész nap, de minden napra jut, időközönként hol erősebb, hol tompább. Hol halánték, fejtető, hol tarkótáji.

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 20:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy frontérzékeny vagy ,vagy tenziós fejfájásod van.
2010. jan. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudod hány front megy át naponta Magyarországon keresztül? Jobb is ha nem tudjuk. Ezek mind vérnyomás ingadozást okoznak. Egy hete nagyon szélsőséges a napi időjárásunk.
2010. jan. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Iszol elég folyadékot?
2010. jan. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is frontérzékeny vagy, én is az vagyok és nekem is ugyanaz van mint neked.
2010. jan. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a front. Velem is ugyanez van mostanság.
2010. jan. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Énis a fronthoz csatlakozom, nekem is ezvan. 19/f
2010. jan. 9. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi nektek,kicsit sikerült megnyugodnom!!!:)
2010. jan. 9. 06:24
 8/13 anonim ***** válasza:
nekem 10napig olyan fejfajasom volt,hogy arra ebredtem,azzal fekudtem szornyu volt!Azt hittem sosm mulik el,elmentem dokihoz, megmondtam neki,hogy lehajolni se tudok mert akkor ugy luktet,hogy a szemem konnyezik, erre mondta,hogy tenzios fejfajas, ugyebar migrenem is van es az altalaban 3napig tart maximum,es feloldali lataskiesessel meg cikk cakkok latasaval kezdodik,tehat kicsit megvoltam ijedve,hogy ez mi lehetetett!Viszont egyketto jo tanacs: 1.Ne borogatsd a fejed hidegvizes torolkozovel,mert az meg jobban kivaltja a tenzios fajdalmat!2.Ne igyal kavet az csak a mjigrenben segit,tenziosban elosegiti a fajdalom fennmaradast!3.Kerj meg valakit,hogy maszirozza meg a vallaid,nyakadat jo alaposan ,ez segiti a beszukult ereket kitagitani!!!Jobbulast mihamarabb ne aggodj el fog mulni hamarosan! 21/L
2010. jan. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nekem is 4 napja fáj a fejem de csak bal oldalt és ha lehajolok akkor rossszabb. Meg hol a szemem hol a fülem is fáj. A masszírozás az nekem is jót tett. Néha nagyon fáj néha egészen gyengén remélem hamarosan elmúlik.
2010. jan. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hú,nagyon aranyosak vagytok,hogy válaszoltatok,mert már nagyon meg voltam ijedve.Eldönthetné már az időjárás,hogy melyik oldalra teszi le a voksot,mert így,hogy folyton szeszélyes kicsinál!!!
2010. jan. 11. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!