Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan tudnék elájulni (könnye...

Hogyan tudnék elájulni (könnyen és gyorsan)?

Figyelt kérdés
2014. júl. 14. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Vágd fejbe magadat erősen :D
2014. júl. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne akarj elájulni, nem jó az.. nem vicces.
2014. júl. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért akarsz elájulni? Én a multkor majdnem elájultam amikor a szomszéd csajt megláttam meztelenul, aztán pár nap mulva ugy alakult hogy összejöttünk akkor is majdnem elájultam mert orálisan kielégitett. Na ezek is elâjulási verziók ha igyközelitem meg a kérdést, aztán at to is elájulhatok ha belegondolok hogy nem én nyertem meg a lotto fönyereményt, vagy ha nem kapok fizetést az is elájulni való ok. Vagy ha valki egy hiatalmassat üt az orrnyeregemre attól is el tudok ájulni, szoval széles rétü skálája van az elâjulásnak, de ne menjünk messzire ha nem kapok levegöt egy ideig mert valki folytogat attól is el tudok ájulni jobb esetben de attól meg is fulladhatok.
2014. júl. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Én a helyedben orvosi könyvekben nézelődnék a témában.


Amellett, hogy felhívom a figyelmet az esetleges veszélyekre, azt is megemlítem, hogy ha mégis ilyesmit csinálsz, mindenképp legyen ott valaki, aki felügyel, és ha bármit kell csinálni, akkor azt teszi, amit kell.


Abból kiindulva, hogy elájulni többnyire valami rossz, traumatikus dologtól lehet, én sem értem, hogy miért vágysz erre.

2014. júl. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
ne egyél és ne igyál kb 1 napig, bár lehet ettől csak rosszul leszel...de amúgy minek akarsz elájulni?
2014. júl. 19. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha engem leszopnak akkor mindig az ajulas kornyekez, estleg probaljad ezt az erzest mert ez meg kellemes is.
2014. júl. 19. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ha gyorsan egymás után kicsiket veszel levegőt akkor egy idő után elájulsz, de nem értem hogy miért akarod ezt.
2014. júl. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért akarod.. Se egyszerűen az ütőeredet kelllefogni a nyakadon, nem kell 1 perc se hozzá.. Magadnak nem iztos, hogy megy


/ elajulni tényleg nem kellemes/

2014. aug. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem azt tetszik amit emlitettek koràbban hogy szopassa le magàt mert attól is el lehet àjulni! Az a nyerö mert nem kell ütöeret elszoritani, csak elèlvez az ember ès kèssz annyi akkoràt èlvez az ember hogy BUMM elàjul, juuuj az ngyon jó! Ennek megy a zöld jó pont! Megyek is hàtha sikerült az asszonyt ràvennem hogy elàjulàsi helyzetbe terelje az önkivületi àllapotomat!
2014. aug. 7. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!