Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan tudnék elájulni?...

Hogyan tudnék elájulni? Könnyen és egyszerűen?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy volt már ilyen kérdés, de nekem olyan módszer kellene, ami nem feltűnő, tehát nem kell legugolni, meleg vízben fürdeni, stb, hanem csak állok és egyszer csak minden kikapcsolna. (Tudom, hogy milyen az ájulás, szal erről nem kell kioktatni.)
2010. jún. 20. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Állsz és csak egy pontot nézel, és arra koncentrálsz, hogy kicsi levegőket vegyél csak. Negyedóra-félóra és tuti elájulsz :)

De nekem az is bevált, hogy megvágtam a kezem csontig nagy késsel. Azonnal elájultam, amint megláttam :)

2010. jún. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Még mindig szexi az ájulás? Régen fiatal lányok hívták fel így magukra a figyelmet.
2010. jún. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
fojtogasd magad. az meg allitolag euforikus erzest is okoz. (bar en biztos nem csinalnam, dehat ha neked ez jo...)
2010. jún. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, de ez elég buta kérdés. Minek akarsz elájulni?
2010. jún. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy tudod h kiállsz a 10.en a párkányra és lépsz egyet.
2010. jún. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Megmondanád, hogy miért akarsz elájulni? Ez veszélyes!!!

Dav

2010. jún. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Így nem fogod felhívni magadra a figyelmet!Csak annyit érsz el,hogy egy pillanatra sajnálnak aztán "biztos jól vagy?"Odaszólással ott hagynak.

az eberek többsége fél az ilyen esetektől mert nem tudja mit kell csinálni.É inkább oda se megy.

Örülj,hogy egészséges vagy!Más mit nem adna ezért!!!!!!!!!

2010. jún. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 milili ***** válasza:

szorítsd a nyakadat (de gyendén,nehogy megfulladj!)

és már 1-1.5 perc alatt K.O. leszel

2012. febr. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!